Sedimantasyon33 crp10,5 daha önce antibiyotik kullandım ama düşmemiş neden olabilir ?

Sedimantasyon33 crp10,5 daha önce antibiyotik kullandım ama düşmemiş neden olabilir bir tehlike olurmu acaba aydınlatırsanız çok sevinirim tşkler

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, doktorunuz gerek görürse ilave testler isteyebilir