Sedimentasyon 43 çıkmış we kemiklerim şişiyor?

 Sedimentasyon 43 çıkmış we kemiklerim şişiyor damarlarımda yanıyor sedimentasyon 43 çıkmış iyimi kötümü bize açıklarmısınız.

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyon değeriniz yüksek.Ama tek başına bu bilgi yeterince fikir vermez.Doktorunuz gerek görürse diğer tahlillerinizle birlikte bir tanı koyacaktır.Sedimentasyon yüksekliği ile ilgili yukarıdaki yazıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.