Sedimentasyon 43 mm/h (2-20) Anti tpo 0,44 IU/ML (0-5,61) Negatif Anti TIroglobulin Antikor 0,47 IU/ML (0-4,18)Negatif yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sedim yüksekliği dışında bir problem yok.o da tek başına çok anlamlı değil.sitemiz arama motorunu kullanarak sedimentasyon yüksekliği konusunda araştırma yapabilir bu konuda verilmiş cevapları görebilirsiniz