Şeker 160 kolesterol 201 trigliserid 437 HBA1C 7.1 hgb 9.7 hct 32.9 tsh 2.38 Cushing Sendromu olma ihtimalim var mı?

42 yaşında bayan şeker hastasıyım. kansızlığım var 3 yıl önce safra kesesi ameliyatı oldum karnım aşırı şiş. hemoroidim var. adet kanamalrım çok oluyor. kalın bağırsak ve ince bağırsaklarıma bakıldı. midemden biopsi alındı ama sonuçta hiç bişey çıkmadı psikolojiktir denildi ama ben bu rahatsızlıkları her gün yaşıyorum ne yapabilirim iyi günler... bugn kan testi yaptırdm değerlerim.... şeker 160 kolesterol 201 trigliserid 437 HBA1C 7.1 hgb 9.7 hct 32.9 tsh 2.38 bugn gittiğim doktor cushing sendromundan şüphelendi acaba varmıdır... teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz tahlil bulgularıyla Cushing Sendromu olup olamayacağınız hakkında fikir yürütülemez.Ancak şeker değeriniz ve HBA1C testiniz yüksek,diyet ve tedavinize dikkat etmelisiniz.Kansızlık bulgularınızda belirgin,bununla ilgili tedavinizi de sürdürmelisiniz.