Şeker hastasıyım bugün ki tahlillerimde Bazofil 0,03, Eazinofil 0,22, Hdl 33 çıktı

Şeker hastasıyım bugün ki tahlillerimde Bazofil 0,03, Eazinofil 0,22, Hdl 33 çıktı. Ayrıca 3 ay önceki sonuçlara göre CEA değerim 24 iken bugün 16.8 bu sonuçlara göre yorumunuzu ve önerilerinizi rica ediyor saygılar sunuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.