Sekiz haftalik hamileyim cmv igm sonucum 0.84 supheli cikti bu ne demektir?

Sekiz haftalik hamileyim cmv igm sonucum 0.84 supheli cikti bu nedemektir bebek icin cok endiseliyim yardımlarınız icin tesekkurler referans araligi 0.7

Tahlil.com Cevabı : CMV avidite testi yaptırmanız gerekli. Aktif bir enfeksiyon mu geçiriyorsunuz yoksa geçmişte geçirilmiş bir enfeksiyon mu olduğunun bilinmesi önemli.