Selam ben azerbeycandan yaziyorum ben hbsag tahlil yaptirdim sonuc 0.5 cikti

 Selam ben azerbeycandan yazitorum ben hbsag tahlil yaptirdim sonuc 0.5 cikti sonra 1 ay sonra ayni yerde analiz yaptirdim 0.34 cikti bir ay sonra yine yaptirdim 0.4 cikti boyle cikmasi normali acaba

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif .Sorun ypk sonuçlarda, normal çıkmış hepsi.