Selamlar, 16 martta adetliyken sevgilimle birlikte duş aldık.İlişkiye girmedik?

Selamlar, 16 martta adetliyken sevgilimle birlikte duş aldık.İlişkiye girmedik. Ardından 1 Nisan ve 25 Nisanda tekrar 3 günlük adetlerim oldu.2 Mayısta Gebelik testide yaptım. Negatif çıktı. bu süre zarfında düzenli olarak doğum kontrol ilacı kullanıyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu durumda hamilelikten söz edilemez.