Selamlar sitede emeği geçen herkese tşk ederım.. yas 29 ( bay ) hemogram test sonuclarım mpv.13.00 referans aralığı. 6.0 10.0 pct.0.19 ?

Soru: selamlar sitede emeği geçen herkese tşk ederım.. yas 29 ( bay ) hemogram test sonuclarım mpv.13.00 referans aralığı. 6.0 10.0 pct.0.19 referans aralıgı 0.200 0.500 diger sonuclar normal olmakla bırlıkte yukarda yazmıs olduklarım ne anlama gelıyor ılgılı hekımlerımız cevaplarsa sevinirim

Tahlil.com Cevabı : SonuçlarındA kayda değer bir sorun yok.