Selam.sevgilimle kondomla iliskiye girdik ama her seferinde yirtikmi diye kontrol ettik?

Selam.sevgilimle kondomla iliskiye girdik ama her seferinde yirtikmi diye kontrol ettik ama yirtilma yoktur.kondom kullanmadan birlesme yada surtunme yasanmadi.ama adetim gecikti.adet sancisi gibi sancim cok ama olmadim daha.sebebi nedir

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin pek çok nedeni vardır. Gecikme devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurulmalıdır.