Serbest T3 :2.30, Serbest T4:0,74 TSH : 1,24 çıktı. sağlık ocağındaki doktor Serbest T3 değerimin düşük olduğunu söyledi.

Merhabalar, yaptırdığım bir kan tahlilinde Serbest T3 :2.30, Serbest T4:0,74 TSH : 1,24 çıktı. sağlık ocağındaki doktor Serbest T3 değerimin düşük olduğunu söyledi. Koruma amaçlı I.N.H 300 mg ilaç kullanıyorum bu etkilemez dedi. Hormon değerlerim düşük mü? Ne yapmamı önerirsiniz. Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.