Serbest T3 3.54 pg/mL Serbest T4 1.16 ng/dL TSH 6.73 yaptırdığım bu tahliller üzerine bir tane daha kan tahlili istediler ve onda da Anti TPO 99.92 IU/mL TSH

Serbest T3 3.54 pg/mL Serbest T4 1.16 ng/dL TSH 6.73 yaptırdığım bu tahliller üzerine bir tane daha kan tahlili istediler ve onda daAnti TPO 99.92 IU/mL TSH 9.29 cıktı bunu yorumlar mısınız? iyi günler

Tahlil.com Cevabı :

Hashimato,hipotiroidi gibi bir tiroid bezi bozukluğu olabilir.Endokrinoloji bölümünde tedavi olmalısınız