Serbest t3 sonuç 2.95 serbest t4 sonuç 1.15 ths 1.09 bir sorun var mı?

Serbest t3 sonuç 2.95 serbest t4 sonuç 1.15 ths 1.09 bir sorun var mı? ayrıca burada yazmadıgım torid bezi ile alakallı yapılan baska testler varmı şimdiden tşkler

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.