Sevgili hocam 4 günlük perhizin ardından bugün test yaptırdım?

Sevgili hocam 4 günlük perhizin ardından bugün test yaptırdım. sonuçlar biraz olumsuzdu. kafama takilan şu oldu likefaksiyon suresi. Sitenizde ve diğer sitelerde incelediğim bir çok tahlil oldu. 20 dakikanin altinda likefaksiyon suresi görmedim. Benim test de bu sure 15 dakika. Bu sonuclari etkilrmi

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızın tümüyle yani tüm parametrelerle birliklte değerlendirilmesi gerekir.Sadece likefikasyon parametresi belirleyici değildir.