Sevgilim 2 saniye vajinama girdi.Hamile kalır mıym?

Sevgilimle cinsel yakınlaşmada bulunduk. Kesinlikle boşalmadı ama sadece 2 saniyeliğini vajinama girmiş olabilir. Başkada bişey olmadı. Adet günüme yaklaşık bir hafta var ve sağ kasık tarafım ağrıyor. Midem bulanmıyo. Sizce hamilemiyim. Yaşım 15 ve aileme durumu anlatamam çok korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Zevk Suyu cinsel ilişki, sevişme veya ön sevişme sürecinde sperm boşalması yani ejekulasyon öncesi süreçte erkeğin cinsel organından gelen şeffaf sıvıya verilen isimdir.

Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.
Bu nedenle az bir olasılıkla  gebeliğe yol açabilir.
Cinsel ilişki sırasında geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşmasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

Sizin anlattığınız durumdada azda olsa gebelik ihtimali vardır.Adetinizde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.