Sevgilim bakire ve kızlığına bir şey olmasın diye 1-2cm pen*simi soktum boşalmama yakın kendimi geri çektim?

*Acil lütfen bakın* ...Sevgilim bakire ve kızlığına bir şey olmasın diye 1-2cm pen*simi soktum boşalmama yakın kendimi geri çektim bir damla vajinanın dudaklarına geldi ve hemen kalkıp tuvalete girip o bölgesini yıkadı 24 saat gecmeden norlevo hapının ikisini birden içti hamilelik olasılığı nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.