Sevgilim bir kaç defa kendi eliyle boşaldı?

Sevgilim bir kaç defa kendi eliyle boşaldı.pen*si sabun ve suyla yıkadı sonra ileri geri ilişki yaşadık pen*si uzun süre içimde kaldı sonra pen*si çekerken beyaz( süt beyazına benzer) bi miktar sıvı gördük sordugumda benimki bunlara benzemiyor dedi acaba bu durumda hamile olabilirmiyim emin degilim

Tahlil.com Cevabı : Evet hamile olma olasılığınız var. Adetinizde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.