Sevgilim dun gobegime bosaldi ben oturur vaziyetteydim ic camasirim uzerimdeydi?

Merhaba sevgilim dun gobegime bosaldi ben oturur vaziyetteydim ic camasirim uzerimdeydi biraz ic camasirimin uzerinden akti ancak hemen sildim ve zaten elimide kilodumun ustunde tutmustum ve altimda uzun gece pedlerinden vardi ve o sabahta regli olmustum hicbir sekilde yanlardan da iceri girmedi

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.