Sevgilim elime boşaldı ıslak mendille sildim yaklaşık 45 dakika sonra tuvalete girdim ellerimi yıkamamıştım.

Sevgilim elime boşaldı ıslak mendille sildim yaklaşık 45 dakika sonra tuvalete girdim ellerimi yıkamamıştım. sperm bulaşmış mıdır tuvalet esnasında, hamile kalma ihtimali olabilir mi? yaklaşık 1 yıldır yasmin kullanıyorum adet düzensizliğim için. her ay adet görüyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde spermlerin elinizde canlı kalması da, hamile olmanız da imkansızdır diyebiliriz.