Sevgilim göbeğime boşaldı asagi biraz kactigini hissettim ama normal zamanimda regl oldum internette ustune gormeyle cok sey okudum icime kaygi dustu hamile miyim

Sevgilim göbeğime boşaldı asagi biraz kactigini hissettim ama normal zamanimda regl oldum internette ustune gormeyle cok sey okudum icime kaygi dustu hamile miyim reglim normaldi

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yoktur.Adet görmüş olmanız da hamilelik olmadığını gösteriyor.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.