Sevgilim ile ters ilişkiye girdik ve adetim 5 gün geçikti ve 5. gün oldu. adetimin 2. gününde iken kan testi yaptım?

Sevgilim ile ters ilişkiye girdik ve adetim 5 gün geçikti ve 5. gün oldu. adetimin 2. gününde iken kan testi yaptım negatifti. İlişkiden 55-60 gün sonra çubuk test yaptım negatifti,90-100 gün sonra yine çubuk test negatifti ve bu dönemde düzenli adet gördüm. Hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki olamazsınız, biraz fazla etkilemiş sizi ilişkiniz.