Sevgilim pen*simi ağzına alarak boşalttı, ben spermleri yıkamaya gittim ve elime de bulastı

Sevgilim pen*simi ağzına alarak boşalttı, ben spermleri yıkamaya gittim ve elime de bulastı elimide su ile yıkadım. 3-5 dk sonra elimde vajinasını oksadım. Hamile kalma sansı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Yoktur tabii ki

h****************** :

erkek arkadaşım yüzüme boşaldı aradan 2-3 dk geçti elimi yıkamadan bacağıma dokundum çamaşır vardı ama biraz ıslanmıştım hamilelik olabilirmi 1 hafta geçti . ama adetime daha çok var

Cevap:

Yüzünüzü iyice kontrol edin, ikinci bir ağız veya burun çıkabilir. Cidden bu şekilde hamile kalabileceğinizi mi düşünüyorsunuz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.