Sevgilim pen*sini popomun arasına koydu ucu belimde boşaldı.Hamile kalır mıyım?

Merhaba 21 ağustos günü sevgilim pen*sini popomun arasına koydu ucu belimde boşaldı ve sildi sonra eve gidip duş aldım 26 sında adetimi gördüm yalnız görmeden önce o hafta kekik suyu ve soğan suyu kaynatıp içtim bu yüzden adetim gelmiş midir ve bu yüzden de olsa adet görmem gebeliği ortadan kaldırır mı ? Bir diğer unsur 6 eylül de aksam üzeri evde gebelik testi yaptım negatif 9 eylül de ise ilişkiden 19 gün sonra kan geldi kahvemsi gebelik belirtisi midir diğer adetime şuan 10 gün var üstüne görme kanaması da adet dönemine yakın oluyormuş bir diğer konuda çoğu insan bunu söylerek kafamı karıştırıyor ilişki sonra sı adet görsen bile sperm içeride 7 gün yaşıyormuş yani gebelik oluyormuş bana yardımcı olur musunuz lütfen

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Anlattığınız durumda gebelikten bahsedemeyiz.Adet görmenizde bu sonucu desteklemektedir.