Sevgilim ve bende 18 yaşındayz Sevgilim le korumalık olmadan geri çekme yöntemi ile ilişkiye girdik

 Sevgilim ve bende 18 yaşındayz Sevgilim le korumalık olmadan geri çekme yöntemi ile ilişkiye girdik ben boşaledığı ma inanmıyorum ama bulaşma ihtimali var ayrıca Sevgilimin adetin den iki gün sonra ilişkiye girdik ve şu an adet günü geldi ama adet olmuyo ayrıca çok aşırı derecede hamilelik konusunda stres yapıyor sizce hamile mi ve neler yapmak gerekir

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişki de gebelik ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......