Sevgilime ağızdan ilişki yaptıktan sonra boşaldı ve bir miktar Sperm azima geldi ardından yuttum?

Sevgilime ağızdan ilişki yaptıktan sonra boşaldı ve bir miktar Sperm azima geldi ardından yuttum.1 2 dakika sonra öpüşmeye başladık ve vajinamı yaladı. Benim tükürüğumde bulunan spermler onun tükürüğüne gectiyse beni hamile bırakabilir mi? Sonuçta benim tükürüğumde tahminen sperm vardı. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebelik durumu olma ihtimali yok. Rahat ol canım ama bu konularda oldukça bilgi eksikliğiniz var bundan sonra dikkatli olun.