Sevgilimin pen*sini sarılınca vajinam da hissettim iç çamaşırı ve pantolon vardı üstümüzde boşaldıysa hamilelik riski var mıdır çok endişeliyim

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali yok denecek kadar az olsa da bir ihtimaldir. Adet gecikmesi 1 haftadan fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir veya bir kadın doğum uzmanına muayene olunabilir.