Sevgilimin yanlıslıklla uzerıne bosaldım ama vajina degıl govde kısmına

Sevgilimin yanlıslıklla uzerıne bosaldım ama vajina degıl govde kısmına daha sonra dus aldı suyla uzerınden gitti ama spermlerin vajınasına temas etmıs olabileceğinden korkuyoruz napmalıyız, norlevo adlı ılacı kullanmayı dusunuyoruz sperm temas etmemısse bıle tedbir olsun dıye sakıncası var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileik riski yoktur merak etmeyin