Sevgilimle 19 Nisan gecesi sürtünerek ilişkiye girdik. 23 nisanda adet gördüm adetimin bittiği gün 28 nisanda tekrar bir ilişki yaşadık?

Sevgilimle 19 Nisan gecesi sürtünerek ilişkiye girdik. 23 nisanda adet gördüm adetimin bittiği gün 28 nisanda tekrar bir ilişki yaşadık..Hamile olabilir miyim ? Adetime daha 20 gün var karın bölgemde ağrılar oluyor ve mide bulantım var. Bir de arkadaşımın boşaldığını ve zevk suyunu nasıl anlarım

Tahlil.com Cevabı : Boşalma ve zevk suyunun gelip gelmediğini ancak ilişki sırasında fark ederseniz anlayabilirsiniz. Adet tarihinizi beklemenizi 1 hafta ve üzerinde gecikme olursa gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirmenizi tavsiye ederiz.