Sevgilimle 2 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık zevk suyu vajinama değmiş?

 Sevgilimle 2 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık zevk suyu vajinama değmiş olabilir ve göğüslerime boşaldı boşaldıktan sonra çıplak bir şekilde uyuduk hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm teması olmadıysa hamilelikten söz edemeyiz.