Sevgilimle 2 yıldır birlikte oluyoruz kızlığım ilk bozulduğunda düşük yaptım hamile kalmışım.. Bilmiyordum sonrasında düşük yaptigimi farkettim sadede geleyim

Sevgilimle 2 yıldır birlikte oluyoruz kızlığım ilk bozulduğunda düşük yaptım hamile kalmışım.. Bilmiyordum sonrasında düşük yaptigimi farkettim sadede geleyim sevgilim bu 2 yıl içerisinde defalarca içime boşaldı ama hiçbirinde hamile kalmadım... Kısırlıktan supheleniyorum geçen hafta çarşamba da içime boşaldı daha test yapmadım ama yüzüstü yatınca yumurtaliklarim ve belim ağrıyor sizce niye?

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktorun agörünmenizde fayda var.