Sevgilimle adetim bittikten 5 gün sonra sürtünme yoluyoa ilişkiye girdik. İkimizde de iç çamaşırı vardı ayrıca bende ped vardı?

Sevgilimle adetim bittikten 5 gün sonra sürtünme yoluyoa ilişkiye girdik. İkimizde de iç çamaşırı vardı ayrıca bende ped vardı. Sevgilim külotuma boşaldı ama ıslaklık hissetmedim. En son 1 temmuzda adet gördüm. Buna ek olarak kasıklarım ara sıra ağrıyor.am genelde adetim düzenli değil. Hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktır.