Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik. Ancak boşalma olmadı ve tam anlamıyla içime giremedi. Adetimin üzerinden 55 gün geçti. Test yaptım negatif çıktı. Geçen sene ya

  Sevgilimle an*l ilişkiye girdik. Ancak boşalma olmadı ve tam anlamıyla içime giremedi. Adetimin üzerinden 55 gün geçti. Test yaptım negatif çıktı. Geçen sene yaz aylarında da uzun süre adet görememiştim. Yine de hamile olma olasılığım var mı ?

Tahlil.com Cevabı :  Adet gecikmeniz için kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.