Sevgilimle arkadan iliskiye girdik bosalma ve kanama olmadi ama surtundu vajinama girme olmadi ?

Sevgilimle arkadan iliskiye girdik bosalma ve kanama olmadi. surtundu vajinama girme olmadi herhangi bir bosalma da olmadi ama vajinama sanki hava giriyo gibi oluyo ve kasiklarimda agriyo hamilemiyim diye cok sitres yaptim psikolajik mi?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm teması olmadığı sürece hamilelikten söz edemeyiz.