Sevgilimle bir ilişki yaşadık onda bir şey yoktu bende boxer vardı?

Sevgilimle bir ilişki yaşadık onda bir şey yoktu bende boxer vardı ona sürttüm çok az ama benim pen*simin ucuyla onun vajinası temas etti mi bilmiyorum dediğim gibi bende boxer vardı sonra prezervatif taktım analdan girmeye çalıştım sonra hemen çektim bir süre sonra boşaldım hamilelik var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik  testi yapın.