Sevgilimle bir kaç defa sürtünerek ilişkiye girdik sevgilimin çamasırın da hiç ıslaklık yoktu ama benim kasıklarım ağırıyor

 Sevgilimle bir kaç defa sürtünerek ilişkiye girdik sevgilimin çamasırın da hiç ıslaklık yoktu ama benim kasıklarım ağırıyor kramplar giriyor bir çok defa hamilelik testi yaptırdık daha öncede kan testi yaptırdık hepsi negatifti lütfen yardım edin bu ağrıların kaynağı ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.Ağrıların bir çok nedeni olabilir.İdrar yolu enfeksiyonu ihtimali de akla gelen nedenler arasındadır.