Sevgilimle bisiler yasadim adetimin ilk gununde kalcama sürtunerek bosaldi

Sevgilimle bisiler yasadim adetimin ilk gununde kalcama sürtunerek bosaldi sonrasinda 1 hafta onceden adet oldum tekrar .iliskoden1 ay gectiginde gebelik testi yaptim tekcizgi vardi koyu sekilde eninnde.. boyuna dgru dalga olustu suan karnimda kipirtilar hissediyorum bu sekilde hamile kalinirm

Tahlil.com Cevabı : hamilelik ihtimaliniz görünmüyor..