Sevgilimle cinsel ilişkiye girmedik ama cinsel organımın üstüne boşaldı?

Merhaba Sevgilimle cinsel ilişkiye girmedik ama cinsel organımın üstüne boşaldı. Üzerimde eşofman vardı alttan cıt cıtlı badim vardı ve kilotum, ayrıca ped de kullanmıştım. Sevgilimin üzerinde baksırı vardı başka birşey yoktu. Eşofmandan biraz bacağıma da bulaştı sanırım. Gebe miyim??

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten söz edilemez.