Sevgilimle cıplak olarak surtunme yoluyla ılıskıye gırdık 2. bosalmam kılodunun ustune oldu

 Sevgilimle cıplak olarak surtunme yoluyla ılıskıye gırdık 2. bosalmam kılodunun ustune oldu ve gıyındı. aceba hamilemidir. 9 gun gectı adeti karnı şiş ama agrısı yok.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik durumu çok düşük ancak bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.