Sevgilimle dün sürtünürken baçaıma doğru boşaldı şortum vardı?

 Sevgilimle dün sürtünürken baçaıma doğru boşaldı şortum vardı sevgilimn üstünde birşey yoktu ondan önce sevgilim şeyimin üstüne dudak kısma degil kısa bir süre pen*sini sürttü sıvı varmıydı az bilmiyoruz ama öyle büşalmadı direk hiç orama ve bende polikistik over var hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekle eğer  gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yap.