Sevgilimle geri çekme yöntemiyle adet dönemi öncesi ve sonrası ilişki yaşadık. 2 mayısta adet oldu 1 hafta önce birlikte olduk?

Sevgilimle geri çekme yöntemiyle adet dönemi öncesi ve sonrası ilişki yaşadık. 2 mayısta adet oldu 1 hafta önce birlikte olduk adetin sonrasında da birçok kez.kızlık zarı yırtık içine boşalma durumu olmadı ama zevk suyuyla hamile kalma riskinden korkuyoruz lütfen yardımcı olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanını bekle. Eğer beş gün veya daha fazla gecikmen olursa hamilelik testi yapabilirsin.