sevgilimle iki kez geri çekilme yöntemiyle korunmasız ilişki yaşadık yalnız içine boşalma olmamıştı.

Merhaba, tam 1 ay önce(28.01.2017) adet bitiminden (26.01.2017) 2 gün sonra sevgilimle iki kez geri çekilme yöntemiyle korunmasız ilişki yaşadık yalnız içine boşalma olmamıştı. ilişkiden 1 hafta sonra beta hcg testi yaptırdık "<1,20" çıktı; bugün de, yani ilişkiden sonra tam 30. gün hassas idrar testi yaptık "negatif" çıktı. Yine de hamilelik söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bhcg değeriniz ve idrarda gebelik testiniz negatif gelmiş zaten. Gebelik söz konusu değildir fakat tercih etmiş olduğunuz doğum kontrol yöntemi oldukça riskli ve güven sağlamayan bir yöntemdir.