Sevgilimle ilişki sonrası kızlığım bozuldu.Hamile kalmış olabilir miyim?

Sevgilimle ilişkiye girdim, kızlığım bozuldu. Fakat tamamen yapmadık, daha sonra sürtünme oldu sadece. erkek arkadaşım dışarıya boşaldı ama zevk suyu çok kez bana değdi. zevk suyuyla hamile kalınıyormuş az da olsa böyle bir ihtimal varmış adetim de gecikme oldu ama tam olarak kaç gün gecikme olduğundan emin değilim test yaptım fakat negatif çıktı ama yine de emin değilim hamile kalma riskim var mı lütfen yardımcı olur musunuz bana. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Burada asıl olan gebelik testi sonucu ve gebelik testini adetinizde en az 1 hafta gecikme olduktan sonra yaptırmanız.Bu sürede yapılan test negatif ise, gebelikten söz edilemez.