Sevgilimle ilişkiye girdik

merhaba hocam biz sevgilimle ilişkiye girdik adet gününden 7 gün önce içine bosalma olmadı fakat sevgilim hala adet olmadı yaklasık bı 10 gun gecıktı adetı test yapıyoruz negatif cıkıyor sorun ne olabılır rica etsem hamile kalma ıhtımalı varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimalde olsa vardır..  1 hafta sonra tekrar etmenizi öneririz..

d******** :

erkek arkadaşımda boxer bende çamaşır varken kısa bir sürtünme olmuştu.Boşalma yok..Zevk suyu geldimi bilmiyorum ama çamaşırlarımız üzerimizdeydi.Bu olaydan sonra 6 defa regl oldum.6.reglim 3 gün erken oldu ama her zamanki gibi 5 gün sürdü.Bugün 7.regli olmam gerek henüz olmadım.Hala risk varmı

Cevap:

Bu durumda hamile olsanız 6-7 aylık hamilelik olması gerekirdi ve sizde bunu bilirdiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s******** :

Hocam şimdi kızarkadaşımla ilişkiye girdik ama boşalma olmadı fakat adeti 30 gündür yok 28. Günde test yaptı gece 12 buçukdayanlışuygulamış sonra dogrusunu yapmıs sadece çizgi oluyomus sabah baktıgında 2çizgi varmıs test gecerlimidirertesi günüdesaat akşam5 de bi test dahayaptı2çzgi çıktıhamilemi

Cevap:

Hamile olma ihtimali yüksek..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

k******************** :

ben sevgilimle ilişkiye girdim ama bakire degildi ben tam boşalcaktım çıkarttım dışarı vijinasının yanına boşaldım hamile kalma riski varmı .s sürtünmede oldu ama zevk suyu varmıydı görmedim .s ne olacak

Cevap:

Adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.