Sevgilimle ilişkiye girdik.. ilişki sırasında korunmadık ama boşalırken dışarı boşaldım.

merhabalar hocam.. sevgilimle ilişkiye girdik.. ilişki sırasında korunmadık ama boşalırken dışarı boşaldım. ilişkiden sonraki adetini erken oldu ve kahverengi sıvı geldiğini söyledi bacaklarının ağrıdığını falan söyledi.. Şimdi ise adeti geçikti ama hamile gibi hissetmiyorum diyor ihtimal var mı ?

Tahlil.com Cevabı : İhtimal çok düşük de olsa olabilir, test yaparsanız öğrenebilirsiniz..