Sevgilimle kıyafetler varken üstümüzde arkamdan boşaldı.Hamile olabilir miyim?

 Sevgilimle kıyafetler varken üstümüzde arkamdan boşaldı ama hiç bir şekilde tenime temas etmedi diye biliyorum çünkü hissetmedim . ama adet günüm geldi olmadım 4 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı . Kasıklarımda ağrı var çok su içiyorum tuvalete çıkıyorum hala adetim gelmedi.

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün daha bekleyin adet gecikmeniz bir haftayı bulduğunda test yaptırırsanız daha kesin netice alabilirsiniz.