Sevgilimle korunmadan birlikte oluyorduk

Merhaba sevgilimle korunmadan birlikte oluyorduk daha sonra içine biraz boşalım yaptım olabilirim daha sonra çıkardım sürtünerek boşalmamı tamamladıktan sonra kız arkadaşımla birlikte olduk hamile kalma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimali tabi ki var. Adetinde gecikme olursa test yaptırmanızda fayda var.