Sevgilimle korunmasız ilişki sonunda 20 dk icerisinde norlevo aldım.?

Sevgilimle korunmasız ilişki sonunda 20 dk icerisinde norlevo aldım. 1 hafta sonra 4 güne yakın lekelenme şeklinde kahverengi kanamam oldu ardından adet kanamasına benzedi. daha sonra geri çekme ile ilişkiye girdik 1 aydır adet olmuyorum norlevonun mu etkisi gebelik testi yaptım 4 kere hepsi negatıf

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktır.