Sevgilimle korunmasız ilişkiye girdik. İçine boşalmadım ama Ella da kullandık.

Sevgilimle korunmasız ilişkiye girdik. İçine boşalmadım ama Ella da kullandık. 1 hafta sonra , adet oldu. Olması gereken zamanda oldu. Hamilelik riski artık tamamen bitmiş oldu değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır, kesin söylemek için ilişkiden 20-25 gün sonra test yapmanızı öneririz..