Sevgilimle prezervatif kullanarak birlikte oldum vajinasına giriş olmadı fakat adeti 1 hafta gecikti acaba hamilemi yardımcı olurmusunuz?

sevgilimle prezervatif kullanarak birlikte oldum vajinasına giriş olmadı fakat adeti 1 hafta gecikti acaba hamilemi yardımcı olurmusunuz?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok anlattığınız bilgilere gôre