Sevgilimle sürekli olarak arkadan ilişki yaşıyoruz ve içime boşalıyor bunun tehlikesi var mı?

 Sevgilimle sürekli olarak an*l ilişki yaşıyoruz ve içime boşalıyor bunun tehlikesi var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tehlikeden kastınız hamilelik oluşması ise an*l ilişki ile hamileliğin oluşması mümkün değildir. Ancak ilişki sırasında vajinaya sperm bulaşı söz konusu olursa o zaman hamilelik söz konusu olabilir.

b******* :

merhaba hocam benim böbreklerimde kum vardı rutin kontrol için tahlil yaptırdım ancak işlerden fırsat bulup doktora gidemedim tahlil sonuçlarımı siz yorumlarsanız sevinirm. dansite 1.012, ph 5, bulanıklık bulanık, renk sarı,lökasit eser,ürobilinojen normal ve diğer değerler negatif

Cevap:

Sonuçlarınız normal görünüyor, bol su içmenizi öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a************* :

sürtünme yolu ile ilişki yaşadım. spremler büyük ihtimalle vajinama gelmedi. üzerinden 2 ay geçti ve 2 kez adet gördüm. 4 kez test yaptım ve negatifti sizce risk varmıdır

Cevap:

Risk görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.